Stravovacie plány

vyber si ten svoj

redukcia tuku

REDUKCIA TUKU

Ak tá košeľa sa akosi scvrkla, alebo tie rifle sú odrazu menšie v páse, tak toto môže byť ten správny program pre Teba. 

svalovy rast zadok

SVALOVÝ RAST

Cvičiš a svaly nikde? Chceš ten zadok z obrázku alebo ruky ako Arnold? Pozri sa, ktorý plán ti sedí najlepšie.

optimalizacia stravy

OPTIMALIZÁCIA STRAVY

Mnoho ľudí by chcelo začať zdravšie sa stravovať no nevie ako. Možno si jedným z nich a pomoc nájdeš tu.

najnovšie članky

redukcia tuku

Môže to znieť jednoducho – menej jedz a viac sa hýb a schudneš – ale keby to bolo také ľahké, nečítali by ste tieto riadky. Čo sa niekomu zdá, že je ľahké, pre druhého to bude nepredstaviteľné. Nič nie je také zložité, ako sa to javí na začiatku. Tieto stravovacie plány sú pre všetky vekové skupiny, všetky možné pohlavia a aj pre rôzne druhy nadváhy.

otázky? napíš mi

svalový rast

Svaly nie sú a nikdy nesmú byť len záležitosťou mužov. Áno, na muža so širokým hrudníkom, vypracovanými rukami a pevným zadkom sa dobre pozerá. Na druhú stranu, ak sa chce žena dopracovať ku tehličkám na bruchu, oblému zadku a pevným stehnám, tak iná cesta ako cez budovanie svalov k tomu nevedie. Na budovanie svalov musíme byť organizovaní, disciplínovaní a hlavne potrebujeme kvalitnú stravu.

kuchárska knižka

Ak sa ti nepozdávajú balíky, alebo sa ti nechce momentálne investovať do tohto, môžem ti aspoň odporúčiť stránku s receptami, kde si nájde svoje každý, kto už nevie čo by mal variť. Môžete tam nájsť jedlá od výmyslu sveta. Od hamburgerov, tacos, quesadilly cez šaláty, ryby, vegánske až po polievky. Nutričné hodnoty vám pomôžu sa ako tak zorientovať v množstve, aké budete konzumovať a nemusíte sa trápiť počítaním.

optimalizácia stravy

Nie každého musí baviť cvičenie podľa nejakých plánov, alebo sa trápiť na nákupoch, že suroviny, ktoré potrebujem na dnešný recept podĺa jedálnička je vypredaný. A to je úplne v poriadku. Každý by mal robiť to, čo mu vyhovuje a pri čom sa cíti dobre. Čo by každý ale mal robiť je, dávať si pozor na to, čo si dá na tanier. Mnoho jedál dnešnej spoločnosti obsahuje vysoký počet škodlivých látok, ktoré nám doslova krátia život. To asi nikto z nás nechce. Ak by ste chceli aj vy zdravovať sa stravo, a neviete ako začať, rád vám pomôžem a nasmerujem vás správnym smerom. Ozvite sa na info@ifantastic.sk